Ochikara

Parking w pobliżu lotniska

Przeciwnie obiegowej cenzurek oferta parkingu przy lotnisku Okęcie nie jest przydzielona zaledwie dla osób odlatujących z lotniska w Warszawie, zamieszkujących poza metropolią. Naprzeciw bo inaczej, mobilizujemy do skorzystania z naszej propozycje domowników Warszawy. Nie należy chyba nikogo tłumaczyć, jakie niebezpieczeństwa czają na samochód pozostawiony bez dozoru na osiedlowym parkingu na okres dwóch tygodni, czy czasem przy tym dłużej. Miłym zaskoczeniem będzie opłata oferowana za parkowanie wehikułu na parkingu przy lotnisku Chopina. Biorąc pod uwagę okazje, jest ona niższa niż wypożyczenie parkingu dla pozostawionego wozu w centrum miasta. Oprócz tego nie musimy ambarasować się, jakże przesuniemy się na lotnisko Okęcie w dniu obmyślanego odlotu. Parking przy warszawskim lotnisku gwarantuje, że punktualnie zajdziemy do hali odlotów.

parking strzeżony Okęcie

Dysponując własną, ergonomiczną flotą frachtową poręczamy, iż w wygodnych warunkach łazik i jego towar bez jakichkolwiek obniżeń dotrze na lotnisko. Bezpieczeństwo pozostawionego samochodu poręczane jest poprzez dwudziestoczterogodzinne monitorowanie cielesne obrębu parkingu. Akcesoryjnym atutem jest ubezpieczenie parkingu przy lotnisku Okęcie. W wypadku uszkodzenia automobilu powstałego między innymi ze względu burzy gradowej, a także szkwału, nie bacząc na że automobil nie jest ubezpieczony od tego rodzaju zjawisk, ręczymy pokrycie poniesionych szkód. Taka sytuacja nie byłaby możliwa w wypadku pozostawienie samochodu na parkingu osiedlowym, lub na innych parkingach przy Okęciu, które nie posiadają takiego ubezpieczenia.

Parkingi obok lotniska

Wyposażenie parkingu przy lotnisku Chopina gwarantuje, iż po renesansie nie natrafi nas nieprzyjemna niespodzianka w postaci rozładowanego akumulatora i braku możliwości odpalenia czterokołowca. Dzięki posiadanym narzędziom rozruchowym szybko pobudzimy każdy pojazd i proponujemy też opcję doładowania akumulatora. Każdy pozostawiony na parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie wóz będzie indywidualnie zadbany. Mało tego, dzięki posiadanej swojej armadzie przewozowej poręczamy, iż po renesansie na Okęcie ekspresowo i gładko każdy łazik zostanie przetransportowany na parking.