Ochikara Wrocław
tel: 536 495 182 | e-mail: wroclaw@ochikara.pl

Strona główna

Szkoła Policealna we Wrocławiu należy do ogólnopolskiej sieci Szkół O'CHIKARA funkcjonujących na rynku edukacji od 1995 roku. Wszystkie nasze szkoły posiadają uprawnienia szkoły publicznej.

Jeśli chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje wykształcenie i uzyskać kwalifikacje poszukiwane na rynku pracy, zapisz się do naszej Szkoły dla dorosłych we Wrocławiu. Wiedza zawsze jest w cenie! Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich (nie jest konieczne posiadanie matury). We Wrocławiu, w Szkole Policealnej, oferujemy kształcenie w atrakcyjnych kierunkach, dostosowanych do dynamicznie zmieniających się wymogów rynku pracy. Z nami możesz zdobyć kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu:

  • Technik eksploatacji portów i terminali,
  • Technik ochrony fizycznej osób i mienia,
  • Technik bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Technik administracji – ze specjalnością administracja medyczna,

Nauka w naszej Szkole Policealnej we Wrocławiu trwa 3-4 semestrów. Zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym. Nasi uczniowie zdobywają kwalifikacje niezbędne do wykonywania wybranej profesji. Celem kształcenia jest jak najlepsze przygotowanie do egzaminów zawodowych, a w perspektywie zapewnienie umiejętności niezbędnych do efektywnego wypełniania przyszłych obowiązków wymaganych na danym stanowisku. Absolwenci szkoły policealnej we Wrocławiu, po pomyślnym zdaniu egzaminów, otrzymują dyplom państwowy. Wszystkie kierunki kształcenia kończą się uzyskaniem tytułu technika. Sł uchaczom zapewniamy ciekawe praktyki zawodowe w różnych przedsiębiorstwach we Wrocławiu.

Szkoły Policealne to gwarancja najwyższej jakości kształcenia w dogodnych warunkach i sprzyjającej atmosferze. Nasza kadra nauczycielska zapewnia najwyższą jakość realizacji programów nauczania, w zgodzie z założeniami reform MEN.

O'CHIKARA to znakomite rozwiązanie dla Ciebie! Zapisy do naszej szkoły trwają cały rok. Prowadzimy nabór letni oraz zimowy. Oferujemy bezpłatną naukę i wysoki poziom kształcenia. Zapoznaj się z naszą ofertą. U nas zdobędziesz zawód, o którym marzysz!

O'CHIKARA Wrocław – Szkoła Policealna dla Ciebie!


Lokalizacja budynku:

ul. Stawowa 24, 50-018 Wrocław
Budynek Studium Medycznego im. Marii Skłodowskiej - Curie

tel./fax. 71 781 87 33536 495 182
wroclaw@ochikara.pl
Godziny otwarcia sekretariatu:

od wtorku do piątku 9.00 - 15.00
w weekendy zgodnie z planem zjazdów: 9.00-14.00

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij