Ochikara Wrocław
tel: 536 495 182 | e-mail: wroclaw@ochikara.pl

O nas

Misja i wartości

Jesteśmy jedną z najstarszych niepublicznych placówek oświatowych w Polsce, o uprawnieniach szkoły publicznej. Posiadamy ugruntowaną renomę oraz zaufanie naszych słuchaczy, instytucji i pracodawców.

Naszym celem jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów w ramach różnych kierunków studiów na poziomie zapewniającym zdobywanie wiedzy i umiejętności niezbędnych na krajowym rynku pracy oraz cenionych przez pracodawców zagranicznych.

Studium oferuje szeroki zakres kierunków. Programy nauczania są na bieżąco aktualizowane zgodnie z najnowszymi trendami reformy edukacyjnej MEN , zawierają ponadto te treści , które uważa się za niezbędne dla uzyskania przez słuchaczy możliwości korzystania z nieustannego postępu wiedzy oraz nowinek technicznych. W przyszłości owocuje to osiąganiem sukcesów zawodowych.

Nad właściwym przebiegiem procesu kształcenia czuwa zespół nauczycieli - fachowców, gwarantujących najwyższą jakość realizacji programów.

Słuchacze w ramach realizacji programu nauczania odbywają praktyki zawodowe pozwalające zdobyć doświadczenie w zakresie wybranego kierunku kształcenia.

Rozkład zajęć pozwala słuchaczom na pracę zawodową lub jej aktywne poszukiwanie. Słuchacze otrzymują również zaświadczenia dla ZUS, KRUS i MOPS.

Absolwenci studium, którzy wyrażą wolę przystąpienia i pomyślnie zdadzą egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie otrzymują dyplom państwowy z danej specjalności oraz, podobnie jak pozostali, świadectwo ukończenia szkoły wraz ze specyfikacją przedmiotów i ocenami końcowymi. Najlepszym wręczmy listy rekomendacyjne do pracodawców.

Naszą misją jest przekazanie Wam, Szanowni Słuchacze, rzetelnego i poszukiwanego wykształcenia oraz możliwości zdobycia cennego doświadczenia. Wszystko to w atmosferze szkoły przyjaznej, otwartej i nowoczesnej.

Szkoły Policealne O'CHIKARA powstały 1995 roku. Posiadając wielkie doświadczenie, ugruntowaną renomę oraz zaufanie słuchaczy, instytucji takich jak Kuratorium, Urząd Miasta, Wydział Edukacji oraz pracodawców z powodzeniem kształcimy profesjonalistów w różnych dziedzinach.

Do tej pory  Szkoły  O'CHIKARA ukończyło już kilka tysięcy absolwentów na różnych kierunkach. Wciąż jednak staramy się uruchamiać nowe, dostosowane do potrzeb lokalnego rynku pracy.

Studium kształci słuchaczy w systemie zaocznym. Nabór prowadzony jest co semestr.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij