Ochikara Wrocław
tel: 536 495 182 | e-mail: wroclaw@ochikara.pl

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - kierunek bezpłatny!

Nauka w Szkole trwa 3 semestry (1,5 roku). Zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym. Absolwent uzyskuje tytuł technika bezpieczeństwa i higieny pracy oraz kwalifikację – zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy.

Celem kształcenia jest jak najlepsze przygotowanie Absolwentów do wykonywania zadań realizowanych w służbie bezpieczeństwa i higieny pracy w tym:

  • oceniania stopnia zagrożeń i ryzyka zawodowego powodowanego przez czynniki chemiczne, fizyczne i biologiczne występujące w środowisku pracy;
  • rozwiązywania bieżących problemów technicznych i organizacyjnych związanych z bezpieczeństwem i ergonomią w skali zakładu pracy i w odniesieniu do stanowisk pracy;
  • współuczestniczenia w ustalaniu okoliczności, przyczyn wypadków i chorób zawodowych;
  • organizowania i prowadzenia szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

W ramach programu prowadzone są zajęcia m.in. z toksykologii, podstaw ergonomii i fizjologii pracy, analizy i oceny zagrożeń, prawnej ochrony pracy, technicznego bezpieczeństwa pracy, zajęcia praktyczne, a także zawodowy język obcy.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij